Najnowsze nudesy kobiet,

czyli gorące fotki dodane w przeciągu ostatnich 24 godzin! 

nudes kejti15
nudes ana99
nudesy nastolatki karusia
nudesy nastolatki sandruniax89
darmowe nudeski blondii15
darmowe nudeski kurwisia99
sex fotka onona19
sex fotka wikixrage

Dołącz do nudeskowej społeczności

Dołącz do naszej społeczności, całość zajmuje 37 sekund – nie wymagamy podania prawdziwych danych ani nie pobieramy żadnych opłat członkowskich!

Czym są nudesy?

Na początku wyjaśnijmy sobie termin „nudesy” – to zaczerpnięte z angielskiego słowo „nude” oznaczające nagość, a więc po prostu nagie zdjęcia. Przeważającą grupą, wymieniającą się nagimi zdjęciami są oczywiście nastolatki. Polskie dziewczyny zasłynęły na całym świecie jako chętnie wymieniające się gorącymi fotkami!

„send nudes” – wyślij nudeska(nagie zdjęcie)

Polskie nudesy, czyli internetowy trend roku wśród nastolatek!

Trendy…jak to trendy są na chwilę i się zmieniają. W dobie cyfryzacji i internetu dzieje się to jeszcze szybciej. Etap niegrzecznych igraszek na skype czy gadu-gadu minął bezpowrotnie wraz, gdy rynek zaczęła podbijać aplikacja Snapchat! Wbrew pozorom nie miała ona być tak popularna, jak obecnie, miała jedynie służyć wysyłaniu nagich zdjęć, z czasem jednak stała się dużo bardziej popularna i zapomniano o jej pierwotnym zastosowaniu. Aż do niedawna, kiedy pojawił się w Polsce nowy trend, czyli wysyłanie za jej pomocą nudesów. Więcej na ten temat znajdziesz w naszym artykule dotyczącym sex snapów.

Projekt bez tytułu (54)

Dołącz do nudeskowej społeczności

Dołącz do naszej społeczności, całość zajmuje 37 sekund – nie wymagamy podania prawdziwych danych ani nie pobieramy żadnych opłat członkowskich!

Nastolatki uwielbiają wysyłać nudesy

Takie panuje powszechne przekonanie, czy słuszne? Według statystyk 1 na 7 nastoletnich osób przynajmniej raz w życiu wysłało nudeska. To nie tak dużo jakby mogło się wydawać…jednak weźmy pod uwagę, że to intymna kwestia, którą nie każdy chce się chwalić. Według nas ta liczba może być wielokrotnie wyższa!
Być może to nawet 25 albo więcej procent! To robi wrażenie – wyobraź sobie, że w klasie 30 uczennic, pozornie grzecznych dziewczynek co czwarta z nich wypina pupę czy piersi do zdjęć!

 

czy laski są aż tak zboczone?

Nie można być tak krytycznym bowiem Panowie również! Nie jest jednak tajemnica, że to kobiety stały w kolejce po seksapil, wdzięk więc to one są kusicielkami i zazwyczaj rozpalają nas nudesami! Czy my powinniśmy być gorsi? Oczywiście, że nie – możemy odpowiedzieć tym samym, w granicach smaku i subtelności a płeć piękna na pewno to doceni.

darmowe nudesy...one istnieją?!

To podstawowe pytanie, które zadają sobie panowie zainteresowani tematem wymieniania nagich fotek. Owszem – w internecie w wielu miejscach możemy natrafić na kobiety oferujące swoje wdzięki w wirtualnej wersji w zamian za pieniądze. Poszukać musimy jednak głębiej – wówczas możemy natrafić na fanki ostrej zabawy w internecie i otrzymać je za darmo! Jak mówi stary dobry tekst „Jestem zbyt młody i przystojny, żeby za to płacić!”. 

Jak zacząć nudesowa przygodę?

Jeśli szukasz odpowiedniego miejsca, z dziesiątkami kobiet online, chętnymi na zabawę to dobrze trafiłeś! DOŁĄCZ DO SPOŁECZNOŚCI i zacznij się wymieniać zboczonymi zdjęciami!
Przygotowaliśmy dla Ciebie 7 wskazówek, które pomogą Ci zacząć z tematem:

1. Bądź subtelny – unikaj jak ognia tekstów typu „pokaz cycki”, „wyślij coś” i tym podobnych, to odstrasza kobiety jak nic innego! Zamiast tego użyj na przykład sformułowania „jeśli chcesz to możesz pochwalić się swoimi wdziękami”

2. Musisz dać coś od siebie – jeśli nie czujesz się pewnie do wysyłania swoich nudeskow nic straconego! Trafiony komplement to również wartość dodana, partnerka na pewno nie będzie na takowy obojętna.

3. Nie badz natarczywy czy natrętny – jeśli zauważysz, że dziewczyna nie jest w tym momencie chętna na nudeskowe zabawy nie nalegaj, poczekaj na adekwatny moment. Nie możesz zakłopotać dziewczyny, bowiem wówczas sprawa może się skomplikować.

4. Zacznij niewinnie – nie rozpoczynaj rozmowy od najbardziej ostrych tekstów, kobiety tego nie Lubia. Zamiast tego przeprowadź na przykład luźną rozmowę o głupotach, stopniowo przechodząc w intymne rejony Waszej wyobraźni. Rozpali to kobietę, która będzie chciała więcej…wtedy możesz przejść do rzeczy.

5. Nie rob screenow bez pozwolenia! Pewnie jak każdy z nas chciałbyś cieszyć się nudeskami dziewczyn dłużej niż tylko w momencie wysłania, jednak jeśli owego nudeska otrzymałeś jako znikającego – na snapchacie czy jako znikającą wiadomość najpierw zapytaj, czy możesz zrobić zrzut ekranu.

Projekt bez tytułu (57)

Realne profile kobiet
Na naszej platformie działa specjalny zespół anty-plagiatowy, który czuwa nad autentycznością profili!

68%

Zboczone laski, szukające zabawy!
Portal jest nastawiony tylko i wyłącznie na gorące zabawy – nie ma tam cnotek, które „zagubiły się w internecie”

68% (1)

Ponad 7,300,000 wiadomości wymienianych codziennie!
Ten wynik robi wrażenie, to średnio kilkaset wiadomości przypadające na parę.

Dołącz do nudeskowej społeczności

Dołącz do naszej społeczności, całość zajmuje 37 sekund – nie wymagamy podania prawdziwych danych ani nie pobieramy żadnych opłat członkowskich!